KIOTO, Japonia--(BUSINESS WIRE)--wrz 12, 2019--

Japońska Akademia Kulinarna (ang. Japanese Culinary Academy) z siedzibą na terenie Prefektury Kioto, kierowana przez Yoshihiro Muratę (strona internetowa: https://culinary-academy.jp/english ), nawiązała partnerstwo z Blue Magic, Inc. z siedzibą w Tokio, kierowaną przez Yukiko Akimoto, dyrektora generalnego (strona internetowa: https://bluemagic.co.jp/ ), w celu wspólnego opracowania programu e-learningowego poświęconego kulturze i tradycyjnym technikom przygotowywania potraw kuchni japońskiej. Ogólnoświatowa premiera serwisu miała miejsce 12 lipca 2019 roku.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20190912005363/pl/

Ogromny wzrost zainteresowania kuchnią japońską można zaobserwować na całym świecie. Restauracje japońskie pojawiają się w najróżniejszych jego zakątkach, a ich łączna liczba przekroczyła 120 tysięcy.

Japońska Akademia Kulinarna, w ramach podejmowanych działań na rzecz promowania właściwego zrozumienia kuchni japońskiej na świecie, deleguje instruktorów do udziału w ogólnoświatowych seminariach poświęconych kuchni japońskiej, przyjmuje zagranicznych studentów, którzy na miejscu zgłębiają tajniki rodzimej kuchni, a także publikuje czasopismo branżowe poświęcone potrawom japońskim, dostępne w języku angielskim i w innych językach.

Funkcjonując jako organizacja certyfikowana przez japońskie Ministerstwo Rolnictwa, Leśnictwa i Rybołówstwa, w myśl ministerialnych „Wytycznych w sprawie certyfikacji umiejętności kulinarnych z zakresu kuchni japońskiej poza granicami kraju” z dnia 1 kwietnia 2016 r., Japońska Akademia Kulinarna opracowała program e-learningowy dostępny pod adresem: japanese-cuisine.com, poświęcony kulturze i tradycyjnym technikom przygotowywania potraw kuchni japońskiej. Program dostępny jest w każdym miejscu na świecie i w każdym czasie, odpowiadając poziomowi wiedzy i umiejętności wymaganych dla uzyskania „brązowego” certyfikatu, zgodnie z treścią ww. „Wytycznych”.

Strona internetowa: https://japanese-cuisine.com.

Program uruchomiony przez Japońską Akademię Kulinarną zawiera kluczowe treści marketingowe (killer-content) służące promowaniu kuchni japońskiej na świecie. Jako podmiot odpowiedzialny za działania sprzedażowe, Blue Magic, Inc. poszukuje partnerów sprzedażowych na potrzeby promocji.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

CONTACT: Zapytania

Terumi Oyagi

e-mail:office@culinary-academy.jp

Japońska Akademia Kulinarna

Zapytania dotyczące partnerów wspierających publikacje w innych językach

Ayumi Kuji

e-mail:contact@japanese-cuisine.com

Blue Magic, Inc.

KEYWORD: JAPAN ASIA PACIFIC

INDUSTRY KEYWORD: EDUCATION RETAIL RESTAURANT/BAR TRAINING FOOD/BEVERAGE

SOURCE: Japanese Culinary Academy

Copyright Business Wire 2019.

PUB: 09/12/2019 04:41 AM/DISC: 09/12/2019 04:40 AM

Copyright Business Wire 2019.

(0) comments

Welcome to the discussion.

Keep it Clean. Please avoid obscene, vulgar, lewd, racist or sexually-oriented language.
PLEASE TURN OFF YOUR CAPS LOCK.
Don't Threaten. Threats of harming another person will not be tolerated.
Be Truthful. Don't knowingly lie about anyone or anything.
Be Nice. No racism, sexism or any sort of -ism that is degrading to another person.
Be Proactive. Use the 'Report' link on each comment to let us know of abusive posts.
Share with Us. We'd love to hear eyewitness accounts, the history behind an article.